آموزشگاه خیاطی مریم بانو


  • استان: تهران
  • آدرس: فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، بعد از جنت آباد، نرسیده به مسجد نظام مافی، روبروی پاساژ مریم، طبقه فوقانی مسکن میلاد
  • شماره تماس : ۴۴۱۰۳۱۲۹
  • مشاهده وب سایت

 

 

 

 

 

این آموزشگاه با بیش از ۳۰ سال سوابق کاری موفق گردیده کلیه متدهای خیاطی را که با اندام ­های خارجی مطابقت دارد، با اصلاح و رفع ایرادهای اندامی، به اندام ­های ایرانی مطابقت دهد. به طوری که به هنگام پرو نیازی به هیچگونه اصلاح نداشته و بدون ایراد در بدن قرار می­ گیرد. این امر هنرجو را تشویق به انتخاب این هنر و ادامه آن تا رشته­ های تخصصی و ایجاد شغل در این زمینه می­ نماید.

 

آموزشگاه مریم بانو با توجه به سوابقی که در آموزش کلیه رشته­ های خیاطی، از مبتدی تا دوره عالی، داشته و برای هر دوره مدرک رسمی فنی و حرفه­ ای ارایه می­ نماید، زمینه­ ای برای هنرجویان فراهم نموده تا با گذراندن دوره ­های مختلف، راه­های گوناگونی را برای ایجاد شغل و یا ادامه تحصیل، به شرح ذیل کسب نمایند:

الف) افرادی که موفق به ادامه تحصیل نشده­ اند می­توانند با دریافت مدرک مهارتی و ارایه آن به آموزش و پرورش به عنوان واحد عملی، موفق به دریافت دیپلم و سپس با انتخاب رشته طراحی و دوخت وارد دانشگاه شوند.

ب) افرادی که علاقمند به تدریس در این رشته هستند می­توانند با کسب مهارت­های مختلف و دریافت مدارک مهارتی، موفق به ورود به محیط آموزشی با عنوان مربی و در صورت داشتن شرایط، مدیر و موسس  شوند.

ج) افرادی که موقعیت کاری در بیرون از خانه را ندارند می­توانند بدون دغدغه و نگرانی، از الگوی بدون نقص ما، حتی در خانه، برای خود و دیگران برش و دوخت و خیاطی نموده و بدین طریق درآمد کسب نمایند.