آموزش ها در گروه شومیز و تونیک

image

الگوکشی بلوز بهاری

برای این جلسه از آموزش خیاطی قصد داریم یک مدل بلوز بهاری زیبا را به شما همراهان عزیز آموزش بدهیم با ما همراه باشید و این آموزش زیبا را از دست ندهید.

image

آموزش شومیز عیدانه

برای دیدن مدل آموزشی کلیک کنید. با توجه به فرارسیدن سال نو و درخواست های بالای شما عزیزان برای گذاشتن مدل های شیک و کاربردی، تصمیم گرفتیم برای این جلسه آموزش یک مدل شومیز شیک را به شما همراهان تقدیم کنیم.

image

چگونه تونیک شیک ژورنالی بدوزیم؟

برای این جلسه آموزش الگوکشی یک مدل تونیک را به شما خواهیم گفت تا در منزل بهترین ها را برای خودتان آماده سازی کنید، با ما همراه باشید.

image

آموزش الگوی بلوز والان دار

با آموزش یک مدل بلوز شیک حریر مناسب فصل تابستان و مهمانی های خودمانی، یاد بگیرید و برای خودتان بدوزید و از خیاطی لذت ببرید.

image

آموزش خیاطی آسان

دوستان عزیز و الگویی ما برای این جلسه یک مدل بلوز ساده و ژورنالی را با الگوکشی آسان تقدیم نگاه های مهربانتان می کنیم با ما همراه باشید.

image

آموزش خیاطی، شومیز ژورنالی

برای این جلسه از آموزش ها یک مدل شومیز زیبا به شما عزیزان آموزش خواهیم داد تا بتوانید به راحتی هر مدل از شومیز را الگوکشی کنید.

image

آموزش خیاطی از مبتدی تا پیشرفته

دوستان و همراهان شما در سایت الگو می توانید با اندکی آشنایی به خیاطی بدون هزینه و رایگان آموزش انواع لباس ها و الگوکشی آسان آن را آموزش ببینید با ما همراه باشید.

image
image

آموزش شومیز حلزونی زنانه

برای آموزش امروز یک مدل شومیز را به درخواست دوستان هنرجو آموزش می دهیم. این مدل دارای حلزون های زیبا روی آستین لباس می باشد.