20 محصول پرفروش چرخ خیاطی ژانومه، کاچیران، جک و مارشال

20 محصول پرفروش چرخ خیاطی ژانومه، کاچیران، جک و مارشال

الگوهای برتر چرخ خیاطی اشتغال

چرخ خیاطی ها جزو وسایلی هستند که در همه خانه ها یافت می‌شوند و افراد از آنها استفاده های مختلفی می کنند. بعلت کاربرد بالایی که دارند معمولا تمام خانواده‌ها سعی می‌کنند که یک چرخ خیاطی مناسب و معمولی در خانه خود داشته باشند تا برای کوچکترین کاری نیاز نباشد که به خیاط های حرفه ای مراجعه کنند. علاوه بر اینکه در خانه ها مردم از چرخ خیاطی ها در کارهای روزمره خود استفاده می کنند، در صنعت در مقیاس بسیار بزرگتر، از چرخ خیاطی ها برای تولیدات مختلف لباس و پوشاک و مبلمان استفاده می شود. به همین دلیل شرکت های سازنده چرخ خیاطی ها این محصول را در دو دسته چرخ خیاطی های خانگی و صنعتی طراحی و تولید می‌کنند که ما تصمیم داریم در این مطلب انواع مختلف چرخ خیاطی را برای شما معرفی کنیم و چند نمونه از محصولات پر بازدید و پر فروش را برای شما بیاوریم.

 

چرخ خیاطی خانگی

همانطور که گفته شد در بیشتر منازل انواع مختلف چرخ خیاطی از جمله چرخ خیاطی های دستی که بدون برق کار می کنند و همچنین چرخ خیاطی های کامپیوتری که قابلیت برنامه ریزی موقت دارند و چرخ خیاطی های سردوز استفاده می شود. معمولاً چرخ خیاطی های خانگی طوری ساخته می‌شوند که نسبت به چرخ خیاطی های صنعتی دوام پایین‌تری دارند و حجم و قیمت کمتری هم دارند.

چرخ خیاطی صنعتی

در بیشتر کارخانجات و کارگاه های تولیدی دوخت و دوز از چرخ خیاطی های صنعتی استفاده می شود زیرا تعداد کار در این مکان ها بسیار زیاد است و لازم است چرخ خیاطی که مورد استفاده قرار می گیرد دوام بیشتری داشته باشد و توانایی چند ساعت کار کردن در روز را داشته باشد. در این مقاله سعی داریم تا چند مورد از برندهای بسیار معروف و معتبر از جمله مارشال، جک، ژانومه و کاچیران را برای شما معرفی کنیم و چند نمونه از پرفروش‌ترین محصولات آنها را برای شما بیاوریم.

چرخ خیاطی ژانومه

شرکت ژانومه جزو معروفترین شرکت های تولید چرخ خیاطی می باشد که محصولات آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و می‌توانند در سطح ملی و بین المللی حرفی برای گفتن داشته باشند و معمولاً افرادی که محصولات این برند را خریداری می‌کنند رضایت بالایی از این محصولات دارند.

 

چرخ خیاطی ژانومه مدل 395A

 

 

چرخ خیاطی ژانومه مدل 815A

 

 

چرخ خیاطی ژانومه مدل MC11000

 

 

چرخ خیاطی ژانومه 802P

 

چرخ خیاطی ژانومه 7000A

 

 

چرخ خیاطی کاچیران

شرکت کاچیران جزوه معروفترین شرکت های تولید چرخ خیاطی می باشد که نزدیک به چهار دهه است که از فعالیت آن می‌گذرد و کیفیت محصولات آن بسیار بالا است و هم چرخ خیاطی های صنعتی تولید می کند و هم خانگی که برای دوخت های مختلف می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

 

 

چرخ خیاطی کاچیران مدل یاسمین 392

 

 

چرخ خیاطی کاچیران مدل یاسمین 393

 

 

چرخ خیاطی کاچیران مدل نیولایف 6060D

 

 

چرخ خیاطی کاچیران مدل نیولایف 5000C

 

 

چرخ خیاطی کاچیران مدل یاسمین +593

 

 

چرخ خیاطی جک

برند جک یکی از معروف ترین برندها در تولید چرخ خیاطی می باشد که از تکنولوژی روز دنیا در طراحی و ساخت چرخ خیاطی استفاده می کند و این چرخ خیاطی ها برای دوخت انواع پارچه های معمولی، ضخیم و ظریف کاربرد دارد.

 

راسته دوز سخنگو تمام کامپیوتری جک A4