استایل های زنانه ای که مردها عاشق آن هستند

استایل های زنانه ای که مردها عاشق آن هستند

الگوهای برتر اصول لباس پوشیدن اصول پوشیدن لباس

قسمت اول
 
دامن میدی و راسته:
اگر فکر می‌ کنید مردها دامن‌ های خیلی تنگ و کوتاه را دوست دارند، اشتباه می‌ کنید. در میان لباس‌ های زنانه ای که مردها به آن علاقمند هستند دامن ‌های میدی و راسته در رتبه بالایی قرار دارند. می‌ توانید با پوشیدن ست بلوز و دامن در رنگ‌ های شاد مرد زندگی تان را مجذوب خود کنید.

بارانی
وقتی به فصل پاییز و بهار نزدیک می‌ شویم، تعداد زیادی بارانی به کمدتان اضافه کنید. بارانی ‌ها که در نظر مرد ها ظریف و ساده هستند را حتی در هوای سرد نیز می ‌توانید بپوشید. بنابراین، پالتوهای پر زرق و برق را کنار گذاشته و به ترکیب یک شلوار جین ساده با یک بارانی که مورد علاقه آقایان است فکر کنید!
 
 
 
قسمت دوم:
 
:شلوار تنگ
اگر پاهایتان لاغر است و به راحتی می ‌توانید شلوارهای تنگ بپوشید، یک قدم از بقیه خانم‌ ها جلوتر هستید! شلوار جین ‌های تنگ که جزو لباس ‌های مورد علاقه مردها است، به دلیل کاربرد متنوع آن و ست شدن با همه لباس‌ ها برای استفاده خانم‌ ها نیز گزینه محبوبی است. فقط دقت کنید یک شلوار فاق بلند انتخاب کنید. مردها از زنانی که مدام کمرشان را می‌پوشانند، خوش شان نمی‌آید!

گردن بندهای بلند:
مردها از این که زیورآلات زیادی به خودتان آویزان کنید خوش شان نمی ‌آید؛ ولی به گردن بند‌های بلند علاقه خاصی دارند. در واقع، آن‌ها به زیورآلات ظریف، ساده و متنوع علاقه دارند. سعی کنید در قسمت‌های باز لباس تان از این زیورآلات استفاده کنید.
 
 

قسمت سوم:
رنگ‌ های ملایم
رنگ‌ های ملایم و روشن برای مرد ها بسیار جذاب است. شاید استفاده از رنگ ‌های تند برای یک مهمانی جذاب باشد اما آن‌ها دوست دارند شما را بیشتر در رنگ‌های ملایم ببینند. شما با یک دامن سفید و یک بلوز ارغوانی کمرنگ می‌ توانید برای او شیک ترین زن دنیا باشید!
 
کفش‌های تخت
خانم‌ ها لطفا کفش‌ های پاشنه بلند خود را داخل کمدتان بگذارید! اگر می‌ خواهید نامزدتان جذب استایل شما شود، باید کفش تخت بپوشید. از نظر مردها پوشیدن کفش پاشنه بلند در طول روز بی معنا بوده و کفش‌ های تخت با طراحی‌های خاص و شیک را بیشتر می‌پسندند. این کفش‌ ها علاوه بر این که برای سلامتی کمرتان نیز بهتر است، برای خانم‌ هایی که مچ پای ظریف دارند، بهترین گزینه می‌باشد.

 قسمت چهارم:
طرح‌های شاد و گلدار
مردها از طرح‌ های افراطی مانند طرح‌ های پلنگی و زبرا خوش شان نمی ‌آید. اما وقتی صحبت از طرح‌ های شاد و گلدار می‌شود، حرفی برای گفتن ندارند! از نظر آن‌ها  لباس‌ های گلدار ظریف و رومانتیک هستند. سعی کنید در پوشش روزانه خود از این استایل ‌ها بیشتر استفاده کنید. البته در لباس‌ های گلدار  به مینیمال بودن آن‌ها دقت کنید. آقایان از طرح‌ های شلوغ خوش شان نمی‌آید.

لباس‌های ماکسی
برای لباس‌ های ماکسی، که از لباس‌ های مورد علاقه آقایان است، در کمدتان جا باز کنید. از نظر آقایان تنها پوشیدن یکی از این لباس‌ها برای شیک بودن کافی است. اگر قد بلند هستید، این لباس‌ها به شما زیبایی خاصی می‌ بخشد. می‌ توانید با ترکیب یک لباس ماکسی با یک کیف زنجیردار بسیار زیبا جلوه کنید. تنها چیزی که باید در انتخاب این لباس‌ ها به آن دقت کنید این است که مدل‌ های پف دار را انتخاب نکنید.

 
 اگر اندام ریزی دارید:

اگر به اصطلاح ریزنقش هستید از لباس ‌هائی كه برش ‌های ساده‌ای دارند استفاده كنید. از پارچه‌ های حاشیه ‌دار و لباس ‌های والان ‌دار بپرهیزید. لباسی متناسب با اندام كوچك خود انتخاب كنید. از تضاد رنگ ‌ها برحذر باشید.

لباس ‌های یك رنگ طول قد شما را بیشتر نشان می ‌دهد. اگر خیلی لاغر و باریك‌ اندام هستید لزومی ندارد دایم كفش ‌های پاشنه بلند بپوشید. كفش ‌های پاشنه كوتاه با لباس مناسب قامت شما را متناسب ‌تر نشان می‌دهد.

 وضع و حالت بدن در زیبائی اندام تأثیر زیادی دارد. حتی اگر اندام زیبائی داشته باشید، بی ‌توجه به درست ایستادن، درست راه رفتن و درست نشستن، اثر هر لباس مناسبی را از بین می‌برید. شانه ‌های افتاده، پشت ‌قوز كرده و خمیده، شكم پیش آمده و سینه عقب رفته افزون بر نامتناسب جلوه دادن لباس و اندام شما، بر سن‌ تان نیز می‌افزاید.
با آنكه انتخاب لباس مناسب حتی این مشكل را هم رفع می‌كند، اما به كمك ورزش روزانه بكوشید این وضع را اصلاح كنید. و بدن را به شكل متناسب درآورید. تا دستیابی به این هدف (اصلاح حالت بدن) از پوشیدن لباس‌های تنگ و چسبان بپرهیزید و لباس‌های آزاد و راحت با سرشانه‌های چهارگوش بپوشید.

 
 
 
 

 مانكن‌های طراحان معروف دنیا همه یك سر و گردن از بقیه مردم بلندتر هستند و به نظر می‌آید كه این نشانه موفقیت آنهاست! اما در این مورد هم تناسب شرط است. اگر قد بلند و لاغر هستید از لباس‌ های زرق و برق‌ دار می‌توانید استفاده كنید. شنل، كت‌های گشاد با اپل‌های پهن و ... برازنده شما است.
 اگر در پیدا كردن شلوار مشكلی دارید، می‌توانید از شلوارهای مردانه استفاده كنید. اگر خیلی بلندقد هستید پیدا كردن دامن مناسب نیز برايتان‌ مشكل است. از پوشیدن دامن‌ های خیلی بلند و یا خیلی كوتاه اجتناب كنید،  زیرا قدتان را بلندتر نشان می‌دهد. بهتر است جوراب شلواری همرنگ دامن خود بپوشید.

 
اندام گلابی شكل:رای كسانی كه سینه‌ های كوچك و باسن بزرگی دارند مناسب‌ ترین لباس، تأكید روی شانه‌هاست. مثلاً شانه‌های اپل‌دار، كارهای دستی روی شانه و ... كه شانه را بیشتر به چشم آورد. اگر اندام شما به این شكل است از پوشیدن لباس‌های بافتنی كبریتی و شلوارهای تنگ بپرهیزید.

 
 
 
قسمت پنجم:

اگر گردن كوتاهی دارید، یقه هفت مناسب‌ ترین فرم یقه برای شماست. یقه‌ هائی كه گردن را بپوشاند، آن را كوتاهتر نشان می ‌دهد. در صورت استفاده از دستمال گردن، نوع بلند آن را كه روی بالاتنه آویزان می‌شود انتخاب كنید.

 قسمت ششم:

اگر درشت اندام هستید یعنی استخوان‌ بندی درشتی دارید لباس‌ های ژرسه و بافتنی تنگ و چسبان نپوشید. پارچه‌هائی كه نقش‌‌ های درشت یا راه‌ های پهن دارند نیز برای شما مناسب نیست. سعی كنید لباس ‌هايتان‌ را از رنگ ‌های طبیعی یكدست(بدون نقش) انتخاب كنید. مهم ‌تر از همه اینها بكوشید چاق نشوید.
 
 قسمت هفتم:
گردن دراز
گردن بلند و كشیده زیباست و با هر پوششی زیباتر به نظر می‌آید. یقه‌های اسكی، توردار و چین‌ دار برای این فرم گردن مناسب است. دستمال گردن‌ های كوتاه، روبان و گردنبند‌های بزرگ بر زیبائی گردن می‌افزاید.
 
 

 
 
قسمت هشتم:
خواص رنگ تیره
رنگ ‌های تیره پوشش مناسبی برای چاقی هستند. در مورد كفش و جوراب نیز باید به این خاصیت توجه داشت. كسانی كه پاهای چاق و بزرگی دارند نباید جوراب شلواری و كفش سفید بپوشند، زیرا پاها را بزرگ ‌تر و چاق ‌تر نشان می‌دهد. اگر می‌خواهيد رنگ‌های روشنی بپوشيد می‌توانيد به جای سفید از بژ و یا خاكستری استفاده كنند.

قسمت نهم:

پاهاى موزون:
به خاطر كوچك نشان دادن پاها كفش تنگ نپوشید. كفش را به اندازه و راحت انتخاب كنید. بلندی پاشنه كفش به قد شما ارتباطی ندارد. باید قد دامن یا مدل شلوار را در نظر بگیرید.

بهترین اندازه دامن تا وسط ساق پاست. این اندازه برای بیشتر پاها مناسب است جز پاهائی كه مچ‌های خیلی كلفتی دارند. اگر این مشكل شماست، قد دامن را درست زیر زانو بگیرید. چشم‌ بسته پیرو مد نباشید. طراحان مجبورند هر روز طرح تازه‌ای بدهند. هر كس باید متناسب با اندام خود لباس بپوشد. كسانی كه پاهای چاقی دارند باید از لباس‌های كوتاه چشم بپوشند.
فرم شلوار را با دقت انتخاب كنید. اگر ران‌های چاق و درشتی دارید شلوارهای ساده و بدون پیلی بپوشید. اگر پاهای باریك و كشیده‌ای دارید شلوارهای گشاد و پیلی‌دار برای‌تان مناسب است.

پایان.

شاید به آموزش های زیر نیز علاقه مند باشید


جدید ترین آموزش های الگو


نظرات کاربران

 • ایدین
  1 1
  3 خرداد 1398

  سلام وخدا قوت خدمتتون عرض میکنم وسپاسگزام برای مطالب زیبا وجالبتون مطالبتون واقعا درست هست ومن به سهم خودم تشکر میکنم برای زحماتی که میکشید با تشکر

 • مریم
  2 1
  27 مرداد 1398

  سلام متشکرم از مطالب زیبا ومفید بسیار عالی

 • مهتاب
  5 0
  13 آبان 1398

  عالی بود ممنون

 • نارین
  2 0
  9 تیر 1399

  سلام خیلی ممنون جذاب و زیبا بود ولی اگر بیشتر عکس و نمونه میذاشتین جذاب تر هم میشد

نظر خود را درباره مطلب بالا بیان کنید


کاراکتر باقیمانده
مطالعه کن