براى ماندگارى بيشتر عطر چه كنيم

براى ماندگارى بيشتر عطر چه كنيم

الگوهای برتر اصول پوشیدن لباس اصول پوشیدن لباس

براى ماندگارى بيشتر عطر چه كنيم.

قسمت اول:

کرم مرطوب کننده در ماندگاری عطر صورت موثر است

یک راه ساده برای آنکه عطر تابستانی که انتخاب می‌ کنید ماندگاری بیشتری داشته باشد، این است که غلظت روغن آن بالا باشد. معمولا عطرهایی با غلظت روغن بین 12 تا 30 درصد ماندگاری بیشتر و قابل قبولی دارند.

غیر از درصد روغن پوست خود شما هم می‌تواند تضمین‌کننده ماندگاری عطر باشد. معمولا پوست‌ های خشک ظرفیت مناسبی برای نگهداشتن مولکول‌های عطر ندارند بنابراین اگر پوست خشکی دارید، بهتر است حتما قبل از استفاده از عطر پوستتان را چرب و مرطوب کنید.

به طور کلی چربی روی پوست تاثیر زیادی در ماندگاری عطر روی بدن دارد، پس بهتر است همیشه به‌ خصوص در روزهای گرم تابستانی اول از کرم‌ های چرب و مرطوب کننده‌ ها استفاده کنید و بعد سراغ عطرتان بروید.

 

 

قسمت دوم:

عطر را روی نبض اسپری کنید

برای اینکه عطرهای سرد و تلخ تابستانی ماندگاری بیشتری روی پوست‌ تان داشته باشند باید آن را روی نقاطی از پوست که نبض دارند مثل مچ دست، کنار گردن، پشت گوش، پشت آرنج، زیر گلو و حتی پشت زانو و روی مچ پا اسپری کنید (به این ترتیب اجازه می‌دهید رایحه عطر از پایین به بالا جریان داشته باشد) ضربان نبض در این نقاط باعث حرارت بیشتر و در نتیجه پخش بیشتر و بهتر رایحه عطر می‌شود.

در حقیقت در این نقاط فاصله رگ ‌ها از سطح پوست به کمترین حد ممکن می‌ رسد و در همین نقاط رگ‌ های خونی حرارت بیشتری از خودشان نشان می ‌دهند و به صورت یک پمپ کوچک عمل می‌کنند که همین باعث می‌شود رایحه عطر بهتر پخش شود. موها را هم دست کم نگیرید اسپری کردن عطر روی موها باعث می‌شود تا رایحه عطر تمام روز همراه شما باشد.

پایان.

 


شاید به آموزش های زیر نیز علاقه مند باشید


جدید ترین آموزش های الگو


نظرات کاربران

 • ساجده
  0 0
  24 مرداد 1398

  خیلی مطالب واموزش ها عالیه ممنون

  • الگو
   0 0
   26 مرداد 1398

   خواهش میکنم ممنون از نظرات دلگرم کننده شما

نظر خود را درباره مطلب بالا بیان کنید


کاراکتر باقیمانده
مطالعه کن